Najczęstsze pytania i odpowiedzi

6 kwietnia 2021
pytania_odpowiedzi.jpg
Drodzy Rodzice!
Otrzymujemy od Was wiele pytań w kwestii zajęć. Dziękujemy za nie. Mamy nadzieję, że poniżej odpowiemy na większość z nich 🙂
➡Jeśli po pierwszym spotkaniu podejmujemy decyzję o kontynuacji zajęć, musimy dopełnić formalności, które gwarantują miejsce w grupie.
👇
➡Pobieramy deklarację uczestnictwa i zgodę na udział w zajęciach w czasie pandemii 📃 z naszej strony internetowej (link w komentarzu) – znajdziemy ją w zakładce: Dokumenty.
➡Wpłacamy opłatę wpisową w wysokości 50 zł 💰na dany rok szkolny. Pieniądze te przeznaczamy na upominki i nagrody dla uczestników.
➡Opłata za zajęcia – musi być uregulowana z góry do 10. dnia każdego miesiąca.
Opłat dokonujemy przez system activ now💻.
➡W systemie activ now zgłaszamy również nieobecności, które można odrobić w późniejszym terminie📅.
➡Na zajęcia przychodzimy punktualnie⌚. Jeśli się spóźnimy, trener nie będzie miał możliwości powrotu pod recepcję, gdyż nie zostawi bez opieki dzieci, które przyszły punktualnie.
❗Uwaga! Jeśli przez pomyłkę zgłosimy nieobecność danego dnia, trener nie będzie miał w tym dniu dziecka w dzienniku i nie będzie mógł zabrać go na zajęcia.
‼Jeśli rezygnujemy z udziału w zajęciach, również prosimy o informację. Liczba miejsc na treningach jest ograniczona, a dzieci z listy rezerwowej z niecierpliwością czekają na możliwość udziału w zajęciach 🙂