JAK ZAPISAĆ DZIECKO NA ZAJĘCIA❓

26 września 2022
5CC59C1B-EAEC-4051-B867-F06DDA6F19E0-1280x1810.png

JAK ZAPISAĆ DZIECKO NA ZAJĘCIA❓

Chcesz zapisać swoje dziecko na zajęcia z akrobatyki❓

Poniżej znajdziesz krótki poradnik, który, krok po kroku, wyjaśnia, jak to zrobić! 🙂

Wejdź na stronę http://akademiaolimpijczyk.pl/zapisy-online/ .
W formularzu zgłoszeniowym wybierz dogodną lokalizację, a potem grupę wiekową zgodną ze stopniem zaawansowania Twojego dziecka.

Grupa A1 jest początkująca. Jeśli nie masz pewności, do której grupy zapisać swoją pociechę, nie przejmuj się. 🙂 Po kilku pierwszych zajęciach, jeśli będzie taka potrzeba, trener przeniesie dziecko do grupy wyżej lub niżej. Wszystko w zależności od tego, jak dziecko będzie sobie radziło.

Na maila dostaniesz potwierdzenie zapisu do grupy i informację, kiedy odbędą się najbliższe zajęcia. Otrzymasz także zaproszenie do Activ now!

Activ now to system, z którego korzystamy, by ułatwić życie rodzicom! 🙂

Jest bardzo przyjazny w użytkowaniu! Znajdziesz tam m.in.:
👉 grafik zajęć📋,
👉 informacje o wolnych dniach w każdym miesiącu🗓️;
👉opłatach (a także bezpośredni link do płatności dotpay dla każdego użytkownika). 💰

❗W systemie możesz także zgłaszać nieobecności i wybierać dogodny termin do odrobienia zajęć 🙂 Co ważne, tylko te zgłoszone w systemie nieobecności można później odrobić.

❗ WAŻNE INFORMACJE ❗

📌 Jeśli w danym miesiącu zdarzą się więcej niż 4 nieobecności, możesz mailowo ubiegać się o przełożenie opłaty na kolejny miesiąc!

📌 Jeżeli dana grupa z grafiku nie pokazuje się przy zapisie na zajęcia lub przy zapisie na odrabianie, oznacza to, że w grupie nie ma miejsca.

📌 Lista rezerwowa oznacza, że w danej grupie jest bardzo dużo chętnych. Ci, którzy zapiszą się zbyt późno, trafiają na listę rezerwowych. Jeśli zwolni się miejsce, otrzymasz powiadomienie sms-em.

Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu! 🙂