Wydarzenia UKS

Wydarzenia UKS

Kategoria
Data
Miejsce
Wydarzenie
Reprezentacja
FIT-KID
25 Listopada 2018
Gdańsk
Mistrzostwa Świata Fitness
Zawodniczki FIT KID zakwalifikowane 24 Listopada 2018
FIT-KID
24 Listopada 2018
Gdańsk
V Grand Prix Aleksandry Kobielak - eliminacje do Mistrzostw Świata
Zawodniczki FIT KID
GSK
23-24 Listopada 2018
Nysa
Drużynowy Puchar Polski
Klasa Młodzieżowa Dziewcząt
GSM
9-11 Listopada 2018
Bydgoszcz
Drużynowe Mistrzostwa Polski
Junior Młodszy
GSK
5-12 Listopada 2018
Gdańsk
Zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej Młodziczek
Kadra Wojewódzka Młodziczek
GSK
5-9 Listopada 2018
Gdańsk
Zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej Juniorek Młodszych
Kadra Wojewódzka - Juniorki Młodsze
GSK
26-27 Października 2018
Zabrze
Drużynowe Mistrzostwa Polski
Kadra Wojewódzka - Juniorki Młodsze
GSK/GSM
19-21 Października 2018
Szczecin
Mała Olimpiada
Zawodniczki i zawodnicy zakwalifikowani na MMM
GSK
12-14 Października 2018
Kraków
Puchar Polski Juniorek
Kadra Wojewódzka - Juniorki Młodsze
GSM
1-8 Października 2018
Gdańsk
Zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej Młodzików
Kadra Wojewódzka Młodzików
GSK/GSM
24-31 Sierpnia 2018
Gdańsk
Zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej Młodzików i Młodziczek
Kadra Wojewódzka Młodzików i Młodziczek
GSK
20-29 Sierpnia 2018
Gdańsk
Zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej Juniorek Młodszych
Kadra Wojewódzka - Juniorki Młodsze
GSK/GSM/FIT-KID
7-17 Sierpnia 2018
Murzasichle
Ogólnorozwojowy obóz sportowy
Zawodnicy wyczynowi
GSK/GA/GDW
30 Lipca - 9 Sierpnia 2018
Ostróda
Ogólnorozwojowy obóz sportowy
Zawodnicy + grupa rekreacyjna
GSK/GSM
2-9 Lipca 2018
Gdańsk
Zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej Młodzików i Młodziczek
Kadra Wojewódzka Młodzików i Młodziczek
GSM
Czerwiec 2018
Strefy
Mistrzostwa Młodzików w Gimnastyce Sportowej Mężczyzn
Klasa Młodzieżowa Chłopców
GSK
8-10 Czerwca 2018
Szczecin
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Gimnastyce Sportowej Kobiet
Kadra Wojewódzka Młodziczek
FIT-KID
9-10 Czerwca 2018
Gdańsk
Ogólnopolski Puchar Szkół Fitness w FIT KID
Zawodniczki FIT KID
GDW
Czerwiec
Gdańsk
Treningi otwarte dla rodziców uczestników zajęć sportowych
Grupa rekreacyjna
GSK/GSM
31 Maja - 3 Czerwca 2018
Zabrze
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Zawodnicy zakwalifikowani na eliminacjach OOM
TUM
25-27 Maja 2018
Zielona Góra
Mistrzostwa Polski Juniora Młodszego w skokach na ścieżce
Zawodniczki wyczynowe - akrobatyka
GSK/GSM
26 Maja 2018
Gdańsk
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Gimnastyce Sportowej Kobiet i Mężczyzn
Klasa Młodzieżowa Dziewcząt i Chłopców
GSK
19 Maja 2018
Gdańsk
Sprawdzian wewnętrzny dla juniorek młodszych
Juniorki młodsze zakwalifikowane na OOM
FIT-KID
13 Maja 2018
Chorwacja - Zagreb
Mistrzostwa Europy Fitness
Zawodniczki FIT KID z kwalifikacją z 8 Kwietnia
GSK/GSM
12 Maja 2018
Gdańsk
Sprawdzian wewnętrzny dla klasy młodzieżowej
Zawodnicy i zawodniczki klasy młodzieżowej
TUM
11-13 Maja 2018
Kraków
Puchar Polski nr 2 w stokach na ścieżce
Zawodniczki wyczynowe - akrobatyka
GSK
27-28 Kwietnia 2018
Nysa
Eliminacje do OOM
Kadra Wojewódzka - Juniorki Młodsze
FIT-KID
22 Kwietnia 2018
Bydgoszcz
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski
Zawodniczki FIT KID
GSK
21 Kwietnia 2018
Gdańsk
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Gimnastyce Sportowej Kobiet
Kadra Wojewódzka - Juniorki Młodsze
GSM
13-15 Kwietnia 2018
Nysa
Puchar Polski - Eliminacje do OOM
Reprezentacja Juniora Młodszego
GSK
13-15 Kwietnia 2018
Zabrze
Puchar Polski - Turniej Młodości
Kadra Wojewódzka - Juniorki Młodsze
FIT-KID
8 Kwietnia 2018
Gdańsk
Mistrzostwa Polski Fitness - Eliminacje do Mistrzostw Europy
Zawodniczki FIT KID
FIT-KID
7 Kwietnia 2018
Gdańsk
Debiuty FIT KID
Zawodniczki FIT KID
TUM
10-11 Marca 2018
Poznań
Puchar Polski nr 1 - Kwalifikacja do OOM
Zawodniczki wyczynowe - akrobatyka
GA
3 Marca 2018
Gdynia
II Puchar Dyrektora SMS Gdynia
Zawodniczki wyczynowe - gimnastyka artystyczna
24-25 Listopad 2017
Nysa
Drużynowy Puchar Polski Młodziczek
20-21 Październik 2017
Zabrze
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek
5-7 Październik 2017
Kraków
Puchar Polski Juniorek
12 -22 Sierpień 2017
Ostrowo
Obóz Sportowy
8-11 Czerwiec 2017
Drzonków
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
2-4 Czerwiec 2017
Bydgoszcz
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Gimnastyce Sportowej Kobiet
2-4 Czerwiec 2017
Gdańsk
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Gimnastyce Sportowej Mężczyzn
12 Maj 2017
Zabrze
Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
22 Kwiecień 2017
Niemcy
Fit Kid's European Chamionship 2017
8 Kwiecień 2017
Gdańsk
Zawody Szukamy Następców Blanika
7-9 Kwiecień 2017
Kraków
Puchar Polski Juniorek i Juniorek Młodszych
7-9 Kwiecień 2017
Poznań
II Puchar Polski w Skokach na świeżce
2 Kwiecień 2017
Gdańsk
V Mistrzostwa Polski Fitness Fit-Kid
1 Kwiecień 2017
Gdańsk
III Debiuty Fitness Fit-Kid
25-26 Listopad 2016
Nysa
Drużynowy Puchar Polski Klasa Młodzieżowa
21-22 Październik 2016
Kraków
Turniej Młodości Klasa II, II Elite
7-9 Październik 2016
Szczecin
Mała Olimpiada
1 Październik 2016
Serbia
Mistrzostwa Świata w Fit Kid
10 Września 2016
Gdańsk / Klub B90
III Grand Prix Aleksandry Kobielak
17-26 Sierpień 2016
Bielgia
Zgrupowanie w Belgii
5-15 Sierpień 2016
Ostrowo
Obóz sportowy
23-30 Lipiec 2016
Gdańsk - Olimpijczyk
Zgrupowanie z Belgią
17-19 Czerwiec 2016
Szczecin
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Gimnastyce Sportowej Chłopców
10-12 Czerwiec 2016
Olsztyn
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Gimnastyce Sportowej Dziewcząt
28 Maj 2016
UKS AS Olimpijczyk
Mistrzostwa Miasta Gdańska GSK/GSM
20-22 Maj 2016
Zabrze
Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
21 Maj 2016
MKS Gdańsk
Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego GDW
15 Maj 2016
Litwa - Kowno
Mistrzostwa Europy Fit Kid
14 Maj 2016
MKS Gdańsk
Sprawdzian wewnętrzny GSK
14 Maj 2016
Litwa - Kłajpeda
Grand Prix Fit Kid
11-15 Maj 2016
Mińsk
Otwarte Mistrzostwa Szkoły Sportowej Dzieci i Młodzieży Rezerw Olimpijskich w Gimnastyce Sportowej
1-2 Maj 2016
Gdańsk
Mistrzostwa Polski w Fitness 2016 (Eliminacje do Mistrzostw Europy na Litwie)

PARTNERZY:

Back to Top