Harmonogram Zajęć 2019/2020

Harmonogram Zajęć 2019/2020

Brak komentarzy do Harmonogram Zajęć 2019/2020

Grupy

Grupa 01 – to grupa dla najmłodszych dzieci, stawiających swoje pierwsze kroki w świecie sportów gimnastycznych.
Podczas zajęć przeważają gry i zabawy ruchowe, które mają na celu rozwijanie cech motorycznych, wzmacnianie mięśni oraz przygotowanie układu ruchu do nauki elementów gimnastycznych i akrobatycznych.

Grupa A1 – to grupa dla dzieci początkujących, które nie mają jeszcze doświadczenia w sportach gimnastycznych. Schemat treningu przygotowany jest w ten sposób, aby stopniowo od rozgrzewki, poprzez wzmacnianie oraz rozciąganie przygotować dzieci do nauki bazowych elementów gimnastycznych i akrobatycznych. Podczas treningów nauczymy się jak wykonywać przewroty w przód i w tył, stanie na rękach czy też przerzut bokiem. Potocznie nazywając „fikołki”, „gwiazdy” i inne cuda.

Grupa B1 – to grupa dla dzieci kontynuujących swoją przygodę z akrobatyką. Zaprosimy tutaj osoby, które opanowały już podstawy i potrafią wykonać bazowe elementy gimnastyczne i akrobatyczne. Przed nimi kolejny etap wtajemniczenia. Podczas zajęć uczyć się będą rundaka, fiflaków, salt machowych itd.

Grupa D1 – grupa zaawansowana dla młodzieży. Każdy, kto przeszedł całkiem już długą drogę sportową, kto potrafi wykonywać pojedyncze elementy akrobatyczne z fazą lotu (salta, fiflaki, machowe i inne) powinien trafić do tej grupy. Będziemy pracować nad łączeniem 2-3-4 elementów, mieszać kolejność ich wykonywania, a także poszerzać zakres posiadanych już umiejętności.

About the author:

Skomentuj

PARTNERZY:

Back to Top