OŚWIADCZENIE

OŚWIADCZENIE

Brak komentarzy do OŚWIADCZENIE

OŚWIADCZENIE

 

         Klub UKS AS Olimpijczyk, kierując się przede wszystkim dobrem dzieci, został zmuszony od 3 grudnia 2018r. przejściowo wstrzymać prowadzone zajęcia sportowe w hali GSSzP z przyczyn niezależnych od Klubu. Podstawową przyczyną jest brak możliwości porozumienia się z Zarządem GSSzP co do warunków dalszego korzystania z hali.

 

Zarząd spółki GSSzP, który wysyła wiadomości SMS do naszych Członków w żaden sposób nie współpracuje z naszym Klubem, ani nie może wypowiadać się w imieniu naszego Klubu. Nie mamy wiedzy na jakiej podstawie Zarząd GSSzP uzyskał  dane teleadresowe naszych Członków.

 

Fakt naruszenia prawa ochrony danych osobowych poprzez nielegalne wykorzystanie baza danych klubu (nr tel. rodziców naszych dzieci) przez wyżej wymienioną spółkę, zostanie niezwłocznie zgłoszony odpowiednim organom.

 

Realizacja umów zawartych z Klubem Olimpijczyk ze względu na zaistniałą sytuację, zostaje zawieszona a wszelkie płatności, w tym składki członkowskie za miesiąc grudzień 2018r. zostaną zwrócone.

 

Klub UKS AS Olimpijczyk nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prowadzone w GSSzP zajęcia sportowe od dnia 3 grudnia 2018 roku.

 

Mamy nadzieję na szybkie uregulowanie stosunków z GSSzP i wznowienie zajęć sportowych.

 

Przepraszam za utrudnienia

Prezes UKS AS OLIMPIJCZYK

Edyta Sztukert – Podębska

About the author:

Skomentuj

PARTNERZY:

Back to Top